Taahhüt Haber ASO’dan TürkTraktör’e 3 ödül geldi

ASO’dan TürkTraktör’e 3 ödül geldi


TürkTraktör, Ankara Sanayi Odası tarafından 3 ödüle birden layık görüldü.


TürkTraktör, 2019’un ilk ödüllerini Ankara Sanayi Odası (ASO) tarafından bu yıl 55. kez düzenlenen "ASO Ödül Töreni"nde 3 ödülü birden aldı. TürkTraktör açıklamasına göre, ASO Konferans Salonunda düzenlenen "ASO Ödül Töreni"nde, 55 başarılı şirkete ihracat, kurumlar vergisi, AR-GE, bölgesel gelişmeye katkı, çevre, yaratılan katma değer ve yatırım alanlarında ödüller dağıtıldı.

Ödülleri Genel Müdür Aykut Özüner aldı

Bu yıl 55'incisi düzenlenen ödül töreninde TürkTraktör'ün İhracat, Ar-Ge/Patent ve Yaratılan Katma Değer dallarında kazandığı ödülleri TürkTraktör Genel Müdürü Aykut Özüner, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Bakanı Mustafa Varank’ın elinden aldı.

Özüner: “Bu ödülleri almamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Özüner, TürkTraktör'ün 65. yılını kutladığı 2019 yılına ASO tarafından verilen bu 3 yeni ödül ile başlamanın kendileri için çok anlamlı olduğunu belirtti. TürkTraktör'ün kurulduğu ilk günden bu yana ülke tarımını ve çiftçisini daha ileriye taşıyan çalışmalarını sürdürdüğünü aktaran Özüner, şunları kaydetti: "Yıllardır yatırımlarımızı kesintisiz sürdürerek müşterilerimiz, çalışanlarımız, bayilerimiz ve diğer tüm iş ortaklarımız için katma değer yaratmaya çalışıyoruz. Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz çalışmalarla pazardaki kesintisiz liderliğimizi 12. yılımıza taşırken; Türkiye’nin traktör ihracatındaki lider üreticisi de olmayı başardık. Bugün ASO tarafından İhracat, Ar-Ge/Patent ve Yaratılan Katma Değer kategorilerinde layık bulunduğumuz ödüller ise, özverili çalışmalarımızın da en iyi kanıtı diye düşünüyoruz. Bu ödülleri almamızda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim."

Başa Dön