Taahhüt Haber İBB'nin Ataşehir İlçesi, Esatpaşa Mahallesi Spor Tesisi ve Yüzme Havuzu İnşaatı 5 Nisan 2019 Cuma günü ihale edilecek

İBB'nin Ataşehir İlçesi, Esatpaşa Mahallesi Spor Tesisi ve Yüzme Havuzu İnşaatı 5 Nisan 2019 Cuma günü ihale edilecek


7 Mart 2019 Perşembe günü Kamu İhale Kurumu Bülteninde yayınlanan 2019/105537 ihale kayıt numaralı (İKN) ilana göre Ataşehir İlçesi, Esatpaşa Mahallesi Spor Tesisi ve Yüzme Havuzu İnşaatı yapım işi KİY 4734/19 kapsamında açık ihale usulü ile ihale edilecek. İhale Taahhüt Haber’in mevzuattaki ip uçlarından faydalanarak yaptığı tahmine göre, ihalenin yaklaşık maliyeti (YM) 60.742.537,-TL. üstü, üst sınır belirsiz aralığında yer alıyor.


Yüzde 70 'den az olmamak üzere BIII grup işler benzer iş deneyimi olarak isteniyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin ilana çıktığı iş için fiyat farkı hesaplanacak. İşin ödenek durumu ise 2019 yılı yüzde 50 ve 2020 yılı yüzde 50 olarak açıklandı. Katsayı değeri ve sorgulama koşulu; (N) : 1 / (SV) Sorgulama Var (SD Altından Açıklama İstenecek) şeklinde duyurulan ihaleye katılabilmek için asgari yeterlik kriteri olarak teklif bedelinin yüzde 70 'inden az olmamak üzere B/III Grubu İşler benzer iş deneyimi olarak aranıyor. İhaleye katılmak için istenen diğer bir yeterlik kriteri ise, mali durum belgesi, bilanço veya eşdeğer belgeler ve iş hacmine yönelik belgeler aranması olarak dikkat çekiyor. İhale sonunda ihaleyi kazanan müteahhit ile idare, Anahtar Teslimi ve Birim Fiyatı kapsayan "Karma Sözleşme" imzalayacaklar.

Kapsamında 41 bin 820 Metrekare Bina İnşaatı olan yatırımın inşaatının  580 günde tamamlanması hedefleniyor

41 bin 820 m2 bina inşaatını kapsayan ve 580 günde tamamlanacağı hesaplanan iş, Taahhüt Haber'in bölge sınıflandırmasına göre 1’inci Bölge (İSTANBUL ve Civar İlleri) sınırları içinde yer alan, İstanbul Ataşehir'de inşa edilecek. İhale, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası İhale İşleri Müdürlüğü, İhale Salonu Osmaniye Mah. Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı No:5 Kat:4 Bakırköy/İstanbul adresinde, 5 Nisan 2019 Cuma günü, Saat: 10:30 'da yapılacak.

İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açık.

İhale ilanı özeti, ilanın tam metni, sözleşme tasarısı, idari şartname özeti, ekleri vb. istihbaratı kapsayan ihale duyurusu için BKZ. 8 Mart 2019 Cuma tarihli ve 2082 sayılı Günlük Taahhüt Haber Sayfa: 21 / Ayrıca daha fazla detay için BKZ. http://www.taahhuthaber.com

Başa Dön