Taahhüt Haber PLATFORMDER 2’nci Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı

PLATFORMDER 2’nci Olağan Genel Kurul toplantısı yapıldı


Personel Yükseltici Platform Sektörünün İşletmeci, İmalatçı, Distribütör, Tedarikçi ve Hizmet Sağlayıcıları 2 yıl gibi kısa bir sürede tek çatı altında toplamayı başaran Platformder 2.Olağan GK. Toplantısını 11.5.2019 günü üyelerinin yoğun katılımı ile Park Inn Radisson Istanbul Asia Kavacık’ta gerçekleştirildi. Genel Kurul Toplantısı sonucunda 2016 yılından beri Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini başarıyla yürüten Servet Ayhan yeniden seçildi.


Genel Kurula Sponsor olan firmalara plaket verildi

Programın ilk kısmında Fidancılar Sigorta adına  Orhan Fidancı ve Corpus Sigorta adına Sertem Demir bir sunum gerçekleştirdiler. Özellikle Personel Yükseltici Platform sektörüne yönelik geliştirdikleri sigorta uygulamaları hakkında üyelere bilgi verdiler. Daha Sonra Yiğit Akü Endüstriyel Akü Genel Müdürü  Eyyüp Erdem, firma ve Personel Yükseltici Platformlara yönelik üretmiş oldukları ürünler hakkında detaylı bilgiler verdiler.  Program ilk kısmı, Genel Kurula Sponsor olan firmalara plaketlerinin verilmesi ile tamamlandı.

Genel Kürul, Orhan Fidancı’nın başkanlığında ve Emre Apa’nın başkan yardımcılığında gerçekleştirildi.

Programın ikinci kısmı, İstiklal Marşı ve Saygı duruşu ile başladı ve ardından genel kurul toplantısına geçildi. Genel Kurulu Yönetmesi için Divan Kuruluna Orhan Fidancı Başkan, Emre Apa Başkan Yardımcısı ve Sibel Aygül Kâtip üye olarak seçildi.

Genel Kurul Açılış konuşmasında Servet Ayhan, geçmiş dönem faaliyetlerini üyelerine anlattı.  Ayhan konuşmasında, derneğimizin ilk döneminde kamuya sektörümüzü anlatmak için çok çalıştık. Birçok kamu kurum ve kuruluşunu ziyaret ettik. İstek ve taleplerimizi ilettik. Sektörün yaşadığı problemleri kendileri ile müzakere ederek çözüm önerilerimizi sunduk.

Birçok kurum ile işbirliği protokolü imzaladık, seminerler düzenledik. Sektörümüzün önünü açacak önemli oluşumların temellerini attık şeklinde konuştu. Konuşmasının sonunda  Ayhan, geçmiş dönemde beraber çalıştığı üyelere ve Dernek Genel Sekreter Yardımcısına çok teşekkür etti.

Servet Ayhan yeniden başkan seçildi

Genel Kurul’da tek liste ile seçime gidildi. 2016 yılından beri Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini başarıyla yürüten Servet Ayhan yeniden başkan seçildi.  Ayhan teşekkür konuşmasında üyelerine yeni dönemde yapacakları faaliyetleri 8 ana başlıkta sundu. Bunlardan en önemlisi dernek unvanında ve logosunda yapılan değişiklik oldu. Platformder’in yeni unvanı Personel Yükseltici Platform İşletmeci İmalatçı ve Distribütörleri olarak genel kurulda belirlendi. Sektörün bir ihtisas derneği olma yolunda emin adımlar ile ilerleyeceğini belirten Servet AYHAN, 2020 – 2021 döneminin tüm üyelere ve sektöre hayırlı olmasını diledi. Genel Kurul sonrasında iftar programına geçildi.

PLATFORMDER’in 2. Olağan Genel Kurul Toplantısında oy birliği ile seçilen Yönetim Kurulu ise şu şekilde şekillendi.

YÖNETİM KURULU ASİL ÜYE LİSTESİ

1.Servet AYHAN – Biglift Makine

2.Kenan AYDIN – Fatih Vinç

3.Saruhan GÜNAYDIN – Toro Makine

4.Fatih AYDIN – AVK Aydın Vinç

5.Kemal İÇER – İstanbul Vinç

6.Kerem BAYRAK – ELS Lift

7.Buhan Okan ACAR – Genie Lift

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYE LİSTESİ

1.Ali Murat ULUS – Melek Platform

2.Erkan DİLEK – Mas Platform

3.Seddar Sacit GÜRSU – Renth İş Makinaları

4.Fatih Mehmet AYDIN – Masif Makina

5.Mahir POLAT – Mak-Ser Platform

DENETLEME KURULU ASİL ÜYE LİSTESİ

1.MUHAMMED ÇİMEN – Tekmak İstif

2.Kadir APARAN – Galaksi Platform

3.Ezgi Genç ESER – S Emek Platform

DENETLEME KURULU YEDEK ÜYE LİSTESİ

1.Necip AYHAN – Ayhanlar Platform

2.İbrahim Halil KARAGÖL – Eksen Vinç

3.Bekir ERDEMLİ – Kaulas Lastik

MESLEKİ ETİK KURULU VE HAKEM HEYETİ

1.Orhan FİDANCI – Fidancılar Sigorta

2.Emre APA – Apa Yayıncılık

3.Sibel AYGÜL – Sidea Danışmanlık

Başa Dön