Taahhüt Haber Ankara Fuar ve Kongre Merkezi inşaatı hızlandırılacak

Ankara Fuar ve Kongre Merkezi inşaatı hızlandırılacak


Akyurt'ta yapımı devam eden, Başkent’in ekonomisi ve turizmine büyük katkı sağlaması beklenen Ankara Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi inşaatı tüm hızıyla devam ettiği bildiriliyor


Akyurt'ta yapımı devam eden, Başkent’in ekonomisi ve turizmine büyük katkı sağlaması beklenen Ankara Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi inşaatı tüm hızıyla devam ettiği bildiriliyor. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığının yaptığı yazılı açıklamada, Ankara Uluslararası Fuarcılık ve Kongre Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Toplantısının, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın başkanlığında Akyurt’ta fuar ve kongre merkezi inşaat alanında yapıldığı bildirildi. Ankara Valisi Vasip Şahin’in de katıldığı toplantı öncesi şirketin 8 ortağının temsilcisi inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Yatırımın bir an önce bitirilmesi için çalışmalar hızlandırılacak

Ankara Uluslararası Fuarcılık ve Kongre Anonim Şirketi’nin 8 ortağını temsilen Ankara Valisi Vasip Şahin, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık, TOBB Başkanı RifatHisarcıklıoğlu, ASO Başkanı Nurettin Özdebir, ANKESOB Başkanı Mehmet Yiğiner, ATO Başkanvekili Halil İbrahim Yılmaz ile Ankara Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Faik Yavuz, Akyurt’ta inşaat alanını gezerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Taraflar yaptıkları toplantıda, yapımı devam eden fuar ve kongre merkezinin bir an önce bitirilmesi için çalışmaların hızlandırılması yönünde karar aldı.

Başa Dön