Taahhüt Haber SATSO Yönetimi Basın Bayramını kutladı

SATSO Yönetimi Basın Bayramını kutladı


Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Medya Buluşmaları kapsamında 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle bir istişare toplantısı düzenledi.


SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş ev sahipliğinde düzenlenen basın toplantısına, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları; Cem Gün ve Yüksel Avşar, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Doğan Çatalbaş, Yönetim Kurulu Üyeleri; Bünyamin Müftüoğlu, Hüseyin Ür, Yılmaz Dünya, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Marmara Gazeteciler Federasyonu Başkan Vekili Müjdat Çetin,  Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe, RATED Başkanı Remzi Adıyaman, Basın İlan Kurumu Sakarya Şube Müdürü Engin Kaşdaş,  Sakarya’nın ileri gelen gazetecileri, basın mensupları yoğun katılım gösterdi.

Basın en önemli paydaşlarımızdandır

SATSO Medya Buluşmaları kapsamında düzenlenen istişare toplantısında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya’nın gelişiminde büyük katkısı olan basın mensuplarının “Gazeteciler ve Basın Bayramını kutlayarak basına her zaman destek olmaya gayret ettiklerini ve medyayı önemli bir paydaş olarak gördüklerini ifade etti. Başkan Altuğ, “Ülkemizde gazetecilerin ve basının yaşadığı zorluklar ve hangi şartlarda mesleklerini icra etmeye çalıştıklarını anlamamız için kutlanan bir gündür. Bir basın elemanı yeri geliyor bir savaşın ortasına da girebiliyor yeri geliyor soğuk bir kış gününde saatlerce çekim yapmak zorunda kalabiliyor. İşte bu gün onların günüdür, onlara saygı günüdür. Hepinizin bu özel gününü içtenlikle kutluyorum” dedi.

Başa Dön