Taahhüt Haber HİDROMEK ‘İş Makinesi Sektörü’ ile Almanya’da buluşuyor!

HİDROMEK ‘İş Makinesi Sektörü’ ile Almanya’da buluşuyor!


HİDROMEK, 11-15 Eylül 2019 tarihlerinde Almanya Neumünster’de düzenlenecek olan Nordbau 2019 Fuarı’nda ürünlerini sergileyecek.


Küresel iş makineleri sektörünün önde gelen firmalarından HİDROMEK, Eylül ayının ilk haftası Çin’in başkenti Pekin’de düzenlenen BICES Fuarı’na katıldıktan hemen sonra 11-15 Eylül tarihlerinde Almanya’da gerçekleşecek olan Nordbau Fuarı’nda yerini alacak. HİDROMEK fuarda yeni H4 Serisine ait HMK 145 LC SR kısa kuyruk paletli ekskavatörü, HMK 220 LC, HMK 300 NLC, HMK 390 NLC paletli ekskavatörleri ayrıca HMK 140 W lastikli ekskavatörü ve HMK 640 WL lastik tekerlekli yükleyici ürünlerini sergileyecek.

HİDROMEK HICON 7W ile Bauma 2019’da fuara damgasını vurmuştu.

Nisan ayında Almanya’nın Münih kentinde gerçekleşen, sektörün en büyük fuarlarından olan Bauma 2019’a katılan ve yenilikçi iş makineleri ile büyük ilgi gören HİDROMEK, Bauma 2019’da ilk kez sergilediği, yüzde yüz elektrikli ekskavatörü HICON 7W ile de fuara damgasını vurmuştu. Gelişen bayi ağı ile Almanya iş makinesi sektörüne her geçen gün daha fazla hitap eden HİDROMEK, Eylül ayında gerçekleşecek olan Nordbau Fuarı’nda da yerini alacak.

Nordabu Fuarında HİDROMEK açık alan N914 nolu standta  yer alacak

15 ülkeden yaklaşık 900 katılımcının yer aldığı Nordbau Fuarı, Kuzey Avrupa’daki inşaat sektörünü bir araya getiren en büyük ve konsept bir fuar olarak dikkat çekiyor. Holstenhallen Exhibition Center'da gerçekleşecek olan fuarda HİDROMEK, açık alan N914 numaralı standında ürünlerini sektör ile buluşturacak.

HİDROMEK’in 100’ün üzerinde ülkede 45 binden fazla makinesi çalışıyor

Sektörde 40 yılı aşkın üretim tecrübesini tasarım ve AR-GE gücü ile birleştiren HİDROMEK’in bugün 100’ün üzerinde ülkede 45 binden fazla makinesi çalışıyor. Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da satış sonrası hizmetlere büyük önem veren HİDROMEK, yurt dışında 100’den fazla servis noktası ile müşterilerine yedek parça ve servis hizmetini hızlı bir şekilde sunuyor. Ayrıca, HİDROMEK yurt dışındaki yetkili bayi yönetimi, satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmek üzere İspanya’da HİDROMEK WEST, Rusya’da HİDROMEK RUS ve Japonya’da HİDROMEK JAPON satış ve satış sonrası hizmetler merkezine sahip.

HİDROMEK’in fuarda sergileyeceği, ileri teknoloji ile üretilen ürünlerinin özellikleri ise şöyle:

DAHA HIZLI, DAHA ÜRETKEN VE DAHA VERİMLİ: YENİ H4 SERİSİ

Yüksek performans sunan HİDROMEK’in yeni H4 Serisi ekskavatörleri, seriliği ile ön plana çıkıyor. Geliştirilen hidrolik sistem tasarımı ile daha hızlı, daha üretken ve daha verimli şekilde üretilen H4 Serisi, daha az yakıtla daha fazla iş üretiyor. Bu sayede, HİDROMEK ekskavatörler artık her zamankinden daha fazla kazanç sağlıyor.

Tasarım sürecinde operatörün makineyi kolay kullanması amaçlanan H4 Serisi’nde, kapasitesi artırılan elektronik sistem ile makine durum tespiti ve ilave donanımların entegrasyonu kolaylaşıyor. ROPS & FOPS standardına sahip H4 kabinleri maksimum güvenlik ve dayanıklılık sunmak üzere tasarlanıp, üretiliyor. İş güvenliğine özel önem verilerek tasarlanan H4 Serisi, sağ ve arka kameralarda kör noktayı en aza indirerek mükemmel görünürlük sağlıyor. Ayrıca, LED farları ile gece görüş kapasitesini önemli ölçüde iyileştiriyor.

HMK 145 LC SR

Dinamik ve keskin çizgileri ile HİDROMEK’in tasarım dilini yansıtan HMK 145 LC SR kısa kuyruk paletli ekskavatör, güçlü ve dinamik bir tasarıma sahip. Şehir içi ve dar alanlarda hem güçlü hem de hassas çalışmak, tüm alanlarda ve koşullarda güvenliği artırmak için üretilen HMK 145 LC SR, iki parçalı bom tipi ve kompakt yapısıyla kısa bir dönüş yarıçapına sahip. Bu sayede,  inşaat, peyzaj, malzeme döşeme ve tesviye işleri için özellikle dar alanlarda tercih ediliyor. Kompakt yapısı ve güçlü şasisi ile maksimum performans sunan HMK 145 LC SR farklı ataşman seçenekleriyle kullanıcısına çok yönlü kullanım sağlıyor.

HMK 640 WL İLE KISA SÜREDE DAHA FAZLA YÜKLEME

26.3 ton çalışma ağırlığına, 4,2 m³ kova kapasitesine sahip HMK 640 WL, 324 HP güç ve 1600 Nm tork sağlayan Mercedes motoru ile çevrim sürelerini kısaltarak kullanıcısına düşük yakıt tüketimi ile kısa sürede yüksek yükleme olanağı sağlıyor. HMK 640 WL ağır hizmet tipi yükleyici ile yüksek koparma gücü ve mükemmel kontrol kabiliyeti elde ediliyor. Zorlu çalışma koşulları düşünülerek kullanılan aksı ve komponentleri ile uzun yıllar dayanıklılık ve verimlilik sunuyor. ROPS/ FOPS sertifikalarına sahip, ergonomik operatör kabini ile konfor ve yüksek güvenlik ön planda tutuluyor.  Ayrıca, 35 derece yana yatabilme özelliği ile servis kolaylığı da sağlayan HMK 640 WL lastik tekerlekli yükleyici, maden ve taş ocağı işletmelerinde, beton santralleri ve endüstriyel uygulamalarda sıklıkla faaliyet gösteriyor.

Hidromek Çin’in başkentinde düzenlenen BICES Fuarına da katılacak

11-15 Eylül 2019 tarihlerinde Almanya Neumünster’de düzenlenecek olan Nordbau 2019 Fuarı’nda yer almasından önce HİDROMEK’in  4-7 Eylül 2019 tarihlerinde Çin’in başkenti Pekin’de düzenlenecek olan BICES Uluslararası İş, İnşaat ve Madencilik Makineleri Fuarı’na katılacağı bildiriliyor. HİDROMEK Fuarda S 113 numaralı standta ürünlerini sergileyecek.

BICES Fuarı’nı 2017 yılında 70’den fazla ülke ve bölgeden 100.000’den fazla kişi ziyaret etmişti

HİDROMEK, lastikli ve paletli ekskavatör ürün grubuna ait makinelerini küresel iş ve inşaat makinesi sektörünün temsilcileriyle BICES 2019 Fuarı’nda bir araya getirecek. 2 yılda bir düzenlenen, küresel ölçekte tanınmış firmaların katılımcı olduğu BICES Fuarı’nı 2017 yılında 70’den fazla ülke ve bölgeden 100.000’den fazla kişi ziyaret etmişti. China International Exhibition Center New Venue'da gerçekleşecek olan fuarda HİDROMEK HMK 140 LC, HMK 220 LC ve HMK 300 LC Plus paletli ekskavatörler ile birlikte HMK 140 W lastikli ekskavatörü sergileyecek. 

HİDROMEK 2014 yılında Mitsubishi firmasından motor greyder iş kolunu satın almıştı

2014 yılında Tayland’da bulunan Mitsubishi firmasından motor greyder iş kolunun satın alınması sayesinde uzak doğu pazarlarında önemli dağıtım kanallarına sahip olan HİDROMEK, diğer ürünlerini de bu pazarlara tanıtma fırsatı buldu. HİDROMEK, geçtiğimiz yıllarda giriş yaptığı Çin pazarı için ise yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor. Faaliyette olduğu tüm pazarlara daha yakın olmayı, rakipleri ve pazar dinamiklerini takip ederek, gerekli aksiyonları almayı hedefleyen HİDROMEK, bu doğrultuda yurt dışı tanıtımlarına tüm hızıyla devam ediyor.

HİDROMEK’in üretiminin her aşamasında AR-GE, tasarım, teknoloji ve inovasyonla iç içe olan ürünlerinden fuarda sergileyeceği ekskavatörlerinin öne çıkan özellikleri ise şöyle:

HİDROLİK EKSKAVATÖRLER İLE MAKSİMUM PERFORMANS VE YÜKSEK KONFOR

Dayanıklı, güçlü ve yakıt tasarrufu sunan HİDROMEK ekskavatörler yüksek teknolojiyle üretilen güçlendirilmiş ağır hizmet tipi konstrüksiyonu ile ağır saha şartlarında dahi yüksek performans sağlıyor. Tasarım ödüllü GEN Serisi’ne ait HMK 140 W lastikli ekskavatör ve HMK 140 LC, HMK 220 LC, HMK 300 LC Plus paletli ekskavatörler operatör ihtiyaçlarına tam anlamıyla karşılık verebilen konforlu kabini ile öne çıkıyor. Mükemmel kumanda kabiliyeti ve kolay bakım özellikleriyle dikkat çeken ürünler, 9 değişik pozisyonda ayarlanabilir ergonomik koltukları ve çalışma konforu sunan ön konsoluyla operatörlere yüksek konfor sunuyor.

Başa Dön