Taahhüt Haber Gençlik Caddesi yeni görünümüyle dikkat çekiyor

Gençlik Caddesi yeni görünümüyle dikkat çekiyor


Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Anıt Mahallesi Anıt Caddesi ve Gençlik Caddesi üzerinde gerçekleştirilen yol yapım ve asfalt çalışmalarının ardından yol çizgi çalışmalarının da tamamlandığı bildiriliyor.


Konu ile ilgili olarak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, Anıtkabir çevresinde bin 950 metre uzunluğunda ve 16 metre genişliğindeki alanda Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri tarafından yapılan asfalt serimi, yol ve yaya geçidi çizgi çalışması da kısa sürede gerçekleştirildiğine dikkat çekildi.

Toplamda bin 500 metrekarelik alana soğuk yol çizgisi çekildi.

Büyükşehir Belediyesi, Başkent genelinde şehrin estetik görüntüsünü de dikkate alarak, ihtiyaç duyulan cadde ve sokaklarda yol asfalt ve çizgi çalışmalarını yenilerken, son olarak Gençlik Caddesi’nde de bu çalışmaları özellikle trafiğin yoğun olmadığı gece geç saatlerde yaptı. Anıtkabir’in de yer aldığı ve toplamda bin 500 metrekarelik alana soğuk yol çizgisi çekildikten sonra cadde trafiğe açılırken, Büyükşehir Belediyesinin başkentlilerden tam not aldığı bildirildi.

Başa Dön