Anba Yayın Grubu ve Workindo iş birliği anlaşması imzaladı

İnşaat sektörünün iki uzman şirketinin yaptığı bir iş birliği anlaşmasıyla güçlerini birleştirdiği bildiriliyor. Anba Yayın Grubundan yapılan açıklamaya göre Anba Yayın Grubu’ ve’ Workindo’nun imzaladığı anlaşmayla, tedarikçilerin inşaat projelerine ulaşma ve yüklenicilerin de işçi bulma sorunu sona erecek.

İnşaat sektörünün iki uzman şirketi güçlerini birleştirdi. Proje bilgileri ve satın alma talepleri konusunda uzman olan ‘Anba Yayın Grubu’ ile insan kaynakları uzmanı olan ‘Workindo Teknoloji ve İnsan Kaynakları’, inşaat sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmak hedefiyle iş birliği anlaşması imzaladı.

anba-mahmut-kilinc-isbirligi-imza
Anba Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Mahmut Kılınç ve Workindo CEO’su Erhan Kocabaş işbirliği sözleşmesini imzaladılar.

MAHMUT KILINÇ: “BU YENİ İŞ BİRLİĞİYLE BERABER YÜKLENİCİLER İŞÇİ BULMA KONUSUNDA ZORLUK YAŞAMAYACAKLAR”

Kapalı devre çalışan bu iki platformun, sektörün bütün ihtiyaçlarını tek bir noktadan çözme imkanı sağladığına dikkat çeken Anba Yayın Grubu Genel Yayın Yönetmeni Mahmut Kılınç bu yeni iş birliğiyle beraber artık tedarikçilerin inşaat projelerine kolayca ulaşacağını ve yüklenicilerin ise işçi bulma konusunda zorluk yaşamayacaklarını söyledi. Kılınç, “İnşaat

sektörü için birçok dijital platform oluşturan Anba Yayın Grubu, sektöre ilişkin araştırma geliştirme faaliyetleri doğrultusunda verileri işleyerek, bilgi ve birikim ile sentezleyip dijital yayıncılık yapıyor. Günümüzde bilgi, bilgi birikimi, veri, teknoloji, doğru haber ve insan kaynakları çok büyük önem taşıyor. Anba Yayın Grubu ve Workindo iş birliğinin oluşturduğu

ortak güç, inşaat sektörünün her kesiminden kişi ve kuruluşa her türlü veriye kolayca ulaşabilme imkanı sağlıyor” dedi.

ÜYELERE ÖZEL İNDİRİM VE PAKETLER…

Her iki şirketin portallarını kullananların özel indirim ve paketlerden yararlanacağını belirten Kılınç, sektörün her kesimine kolayca ulaşmayı ve çözüm ortağı olmayı hedeflediklerini söyleyerek “Anba Yayın Grubu’nun ‘projehaber.com’, ‘insaatyatirim.com’ ve ‘kamuihaleleri.com’ portallarını kullananlar, iş birliğimiz süresince ‘workindo.com’ üyeliklerinde özel indirimlerden ve avantajlı paketlerden yararlanabilecek. Diğer yandan Workindo kullanıcıları da yine bizim platformlarımıza üye olurken özel indirim ve ayrıcalıklardan faydalanacak” diye konuştu.

YURT DIŞINA DA HİZMET VERİYOR

İnşaat sektörü alanında uzmanlıkları olan iki şirketin iş birliği ile beraber sektörün tüm kesimine en yüksek faydayı sağlayacaklarını kaydeden Workindo CEO’su Erhan Kocabaş, yurt dışı çalışmaları olduğunu da dile getirdi. Kocabaş, açıklamalarını devamında şunları söyledi: “İnşaat sektörünün taşeron bulma, projelere teklif verme ve çalışanlara ulaşma faaliyetlerinin ortak noktası olma hedefiyle yola çıktık. Workindo olarak 35 binden fazla kayıtlı firma ve 500 binden fazla personelin istihdam problemlerini teknoloji ile çözüyoruz. Türk müteahhitlerin, inşaat firmalarının, mühendis, proje-mimarlık gruplarının, yatırımcıların ve tedarikçilerin açıldığı tüm ülkeleri de hedefliyoruz. Hedef kitle olarak tüm inşaat sektörünü, alt taşeronlarını, sektöre hizmet ve mal sağlayan kişileri, firmaları, inşaat sektöründe iş yapan firma sahipleri ve firma çalışanlarını belirledik. Kısacası ‘projehaber.com’, ‘inşaatyatirim.com’, ‘kamuihaleleri.com’ ve ‘workindo.com’ portallarını kullananlar; inşaat projeleri, inşaat sektörünün her alanında faaliyet gösteren firmaları, yatırım ve sektör haberleri, güncel projeler, ihale, inşaat iş ilanları, inşaat mühendisi iş ilanları, inşaat projeleri, satın alma talepleri, taşeron bulma gibi pek çok içeriğe ve bilgiye ulaşma imkanına kavuşmuş olacak”.

TH / 25.8.2022 - 2945 - 16
TH / 25.8.2022 – 2945 – 16

ÖZET

İnşaat sektörünün iki uzman şirketinin yaptığı bir iş birliği anlaşmasıyla güçlerini birleştirdiği bildiriliyor. Anba Yayın Grubundan yapılan açıklamaya göre Anba Yayın Grubu’ ve’ Workindo’nun imzaladığı anlaşmayla, tedarikçilerin inşaat projelerine ulaşma ve yüklenicilerin de işçi bulma sorunu sona erecek.