Baba Yapı Plywood’da RİGA KOMBİ Markası ile İnşaat Sektörünün Gücüne Güç Katıyor…

Plywood (Kontrplak) ithalatında sektörün lider markası olan “Baba Yapı”, hafif ancak güçlü yapılarda kullanılmak üzere özellikle zorlu uygulamalar için tasarlanmış RİGA KOMBİ ile kaliteyi ve dayanıklılığı tek kombinasyonda sunuyor.

Günümüzde bir çok eşyada kullanılan kontrplak inşaatta çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunun nedeni, inşaat için uygun olan birçok özelliğe sahip olmasıdır. Plywood (kontrplak),kesin boyutlara sahip, fabrikada üretilen hafif dayanıklı ve endüstriyel bir malzemedir. Bir binanın hem iç hem de dış alanlarında kullanılabilir. Bu nedenle inşaatçılar ve mimarlar tarafından tercih edilmektedir.

babayapi-plywood-riga-kombi-insaat-settorune-guc-katiyor
Baba Yapı A.Ş. 2015 yılında Dr. Elçin Kılıç ve Yük. İnş. Müh. M. Mehmet Ekşi tarafından nitelikli endüstriyel kontrplak ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuş bir tedarikçi şirekttir

RİGA KOMBİ KONTRPLAK, DAHA ESNEK, ÇATLAMA VE YARILMAYA KARŞI DAHA AZ EĞİLİMLİ HALE GETİREN İNCE KAPLAMA KATLARINDAN YAPILMIŞTIR

“Baba Yapı” yönetim kurulu başkanı Mehmet Ekşi; “Riga markasının yeni ürünü olan Riga Kombi ile müşterilerimize kontrplak ihtiyaçları için dayanıklı ve çok yönlü yeni bir seçenek sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Riga Kombi’de hem Huş hem de Kızılağaç nitelikleri harmanlanarak güçlü, sağlam ve birlikte çalışması kolay bir panel oluşturulmuştur. 12 katmandan oluşan Riga Kombi dokuz kat Huş ağacı dört kat Kızılağaç’tır. Bilindiği gibi Huş Ağacı önemli yüklere ve strese dayanabilen güçlü ve dayanıklı bir ağaçtır, Kızılağaç ile birleşince de kontrplağın sağlamlığı ve dengesi korunarak kalite aynı zamanda ekonomik bir fırsata dönüşmüştür. Kurulduğumuz günden bu yana Plywood (Kontrplak) ürünlerinde sektörde lider tedarikçi firma olarak dünyadaki yenilikleri müşterilerimize sunmaktan memnuniyet duymaktayız. Baba Yapı olarak müşterilerimize ve mimarlara uzman ekibimizle ve yenilikçi ürünlerimizle çözümcü yaklaşımlar sunuyoruz.Bünyemizde bulunan tüm ürünler yüksek kalite ve doğa dostudur. Riga Kombi kontrplak, daha esnek, çatlama ve yarılmaya karşı daha az eğilimli hale getiren ince kaplama katlarından yapılmıştır. Özellikle gerilime veya harekete maruz kalabileceği uygulamaları daha dayanıklı ve güvenilir kılar” ifadelerinde bulundu.

BABA YAPI HAKKINDA:Baba Yapı A.Ş. 2015 yılında Dr. Elçin Kılıç ve Yük. İnş. Müh. M. Mehmet Ekşi tarafından nitelikli endüstriyel kontrplak ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuş Türkiye’nin lider tedarikçi şirketidir. Sahibi olduğu Kontraform ve dağıtımını yaptığı Riga, Paged, Sveza, Tekcom, Tulsa ve Stiga markalı ürünleri eksiksiz ürün yelpazesi ile müşterilerine sunmaktadır. Baba Yapı A.Ş. ayrıca müşterilerinin özel talebi üzerine, Türkiye’ de devamlılığı veya satışı olmayan kontrplak çeşitlerini de ithal edebilmekte, sektörde bulunan her tür kontrplak ürünlerini müşterilerine tedarik etme konusundaki itibarını güçlendirerek sürdürmektedir. Baba Yapı A.Ş. müşterilerinin ihtiyaçlarını, uzman kadrosu, çözümcü yaklaşımı ile planlama aşamasından nihai ürün teslimine kadar tüm süreç boyunca karşılar.

TH / 19.06.2023 - 3153 - 13
TH / 19.06.2023 – 3153 – 13

ÖZET

Plywood (Kontrplak) ithalatında sektörün lider markası olan “Baba Yapı”, hafif ancak güçlü yapılarda kullanılmak üzere özellikle zorlu uygulamalar için tasarlanmış RİGA KOMBİ ile kaliteyi ve dayanıklılığı tek kombinasyonda sunuyor.