Bolu İnşaat Müteahhitlerinden deprem bölgesine destek

Bolu İnşaat Müteahhitleri Derneği, deprem bölgesine kullanılmak üzere topladığı 2 tır dolusu malzemeyi 20 kişilik ekiple yola çıkardı.

Kahramanmaraş’ta yaşanan ve 10 ili etkileyen 7.7 ve 7.6 şiddeti depremlerin ardından bölgedeki çalışmalara katılmak ve ihtiyaçların karşılanması için ülke genelinde seferberlik başlatıldı. Depremin etkili olduğu bölgelerde giyecek ve yiyecek sorununun giderilmesi için toplanan yardımlar 11 farklı ile ulaşmaya başladı.

bolu-muteahhitleri-2-tir-9-kamyonet-ile-deprem-bolgesine-gitti
BİMDER: “Hatay için 2 Tır 9 Kamyonet ile birlikte kendimiz teslim etmek ve kurtarma çalışmalarına katılmak için yola çıktık”

BİMDER: “2 TIR 9 KAMYONET İLE BİRLİKTE YOLA ÇIKTIK”

Yardım çalışmaları kapsamında Bolu İnşaat Müteahhitleri Derneği (BİMDER) üyesi müteahhitler de kendi imkanlarıyla topladıkları yardımlarla deprem bölgesine gitti. Konuyla ilgili BİMDER’den yapılan açıklamada, “Bolu İnşaat Müteahhitleri Derneği (Bimder) olarak Hatay için 2 Tır 9 Kamyonet ile birlikte kendimiz teslim etmek ve kurtarma çalışmalarına katılmak için yola çıktık dualarınızı eksik etmeyin yardımlarınız hala çok önemli az çok demeden gün birlik günüdür” denildi.

TH / 08.02.2023 - 3063 - 16
TH / 08.02.2023 – 3063 – 16

ÖZET

Bolu İnşaat Müteahhitleri Derneği, deprem bölgesine kullanılmak üzere topladığı 2 tır dolusu malzemeyi 20 kişilik ekiple yola çıkardı.