OSTİM YATIRIM AŞ, Ceceli Demir ve Emek Boru’nun fabrika binasının hafriyatına başladı

(OSTİM YATIRIM AŞ) OSTİM Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme AŞ (KAP) Kamuyu Aydınlatma Platformuna  yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada OSTİM YATIRIM’ın CECELİ DEMİR ve EMEK BORU ile yaptığı kat karşılığı ve hasılat paylaşımlı inşaat sözleşmesi kapsamında Sincan 2 ve 3 Organize Sanayi Bölgesinde yer alan parsel üzerine yapılacak fabrika binasının hafriyat ve çevre duvarlarının yapımına başladığını bildirdi.

OSTİM YATIRIM AŞ’nin KAP’a yaptığı açıklama aynen şöyle: “Şirketimiz ile Ceceli Demir Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Emek Boru Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında imzalanan kat karşılığı ve hasılat paylaşımlı inşaat sözleşmesi kapsamında, Sincan 2. ve 3. OSB’de yer alan 100516 Ada 33 Parsel üzerinde yapılacak olan fabrika binasının harfiyat ve çevre duvarlarının yapımına başlanmıştır.

Yenimahalle İlçesinde yer alan 42798 Ada 7 Parselde bulunan arsada ruhsat işlemleri, (sözleşme gereği) yapı ruhsatı alınan fabrika binasının tamamlanması ve arsa üzerinde bulunan inşaatın yıkımı sonrası ruhsata bağlanacaktır.”

TaahhutHaberSayfalar_06_Mayis_2022_Cuma_2870-Sayfa-16
Taahhüt Haber 6.5-2022 Sayfa: 16

ÖZET

OSTİM YATIRIM: “Şirketimiz ile Ceceli Demir Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Emek Boru Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. arasında imzalanan kat karşılığı ve hasılat paylaşımlı inşaat sözleşmesi kapsamında, Sincan 2. ve 3. OSB’de yer alan 100516 Ada 33 Parsel üzerinde yapılacak olan fabrika binasının harfiyat ve çevre duvarlarının yapımına başlanmıştır.”