Siemens Türkiye’den 3WA açık tip güç şalterleri

Yenilikçi çözümleri ve teknolojik altyapısı ile sektörün beklentilerine yanıt verebilmeyi amaçlayan Siemens Türkiye, bina ve tesislerin güç dağıtımında ihtiyaç duyulan güvenli korumayı 3WA Açık Tip Güç Şalterleri ile sağlıyor.

Siemens Türkiye’den yapılan açıklamaya göre, zorluk derecesi artan ve daha fazla dijitalleşen altyapı ve sistemlerde arızalara karşı güvenli güç dağıtımına duyulan ihtiyaç da aynı oranda artıyor. Siemens Türkiye’nin bina ve tesisleri geleceğe bugünden hazır hale getirebilmek amacıyla geliştirdiği, akıllı çift işlemcili elektronik trip ünitesi (ETU) ile 3WA Açık Tip Güç Şalterleri, yapılara esneklik imkanı sunarken, haberleşme teknolojisiyle de aynı anda birden fazla haberleşme protokolünü destekliyor.

3wa-acik-tip-guc-salteri
Akıllı çift işlemcili elektronik trip ünitesi (ETU) ile 3WA Açık Tip Güç Şalterleri, yapılara esneklik imkanı sunarken, haberleşme teknolojisiyle de aynı anda birden fazla haberleşme protokolünü destekliyor

3WA AÇIK TİP GÜÇ ŞALTERLERİ 3 BOYUTLU ONLİNE KONFİGÜRATORE SAHİP

Kullanıcılar, 3WA Açık Tip Güç Şalterleri ile tesislerinde enerji verimliliğini sağlarken, güçlendirilmiş mekanik dizayn ve genişletilmiş yeni akım değerleri portföyü ile de siber güvenlikli üstün haberleşmenin kolaylığına erişebiliyor. 3 boyutlu online konfigürator sayesinde ise ihtiyaç duyulan teknik özelliklere sahip ürünler kolaylıkla seçilebiliyor. Kullanıcıların fabrikaya göndermeden bakımını yapabildikleri 3WA Açık Tip Güç Şalterleri, en yüksek seviyede sistem kullanılabilirliğinin yanı sıra maksimum tesis verimliliği de sunuyor.

3WL AÇIK TİP ŞALTER PANOSUNA ENTEGRE EDİLEBİLİYOR

Alçak gerilim panosunun yeni 3WL açık tip şalter panosuna entegre edilebiliyor merkezi bileşeni olacak şekilde tasarlanan 3WA açık tip güç şalterleri, aynı boyutlara ve bağlantı noktalarına sahip olduğu birçok farklı uygulamada tercih edilen 3WL’den 3WA’ya geçişlerde ek bir çalışma gerektirmeden IEC 61439 standardına uygun olarak 3WL açık tip şalter panosuna entegre edilebiliyor.

3WA AÇIK TİP GÜÇ ŞALTERLERİ, BİNA VE TESİSLERİ GELECEĞE BUGÜNDEN HAZIR HALE GETİRMEYİ MÜMKÜN KILIYOR Maksimum sistem kullanılabilirliği için gelişmiş koruma fonksiyonları ve yüksek devreyi ayırma kuvveti sunan 3WA Açık Tip Güç Şalterleri, dayanıklı mekanik yapısı ve rakipsiz ürün kalitesi ile zorlu koşullara sahip ortamlardaki uygulamalarda bile kusursuz performansa sahip. Benzersiz özellikleri ile 3WA Açık Tip Güç Şalterleri, bina ve tesisleri geleceğe bugünden hazır hale getirmeyi mümkün kılıyor. 3WA Açık Tip Güç Şalterleri’nin özellikleri ‘web tabanlı konfigürator, kolay montaj ve kurulum, kompakt boyutlar ile alan tasarrufu, entegre güvenlik fonksiyonları, aksesuarları ihtiyaçlara göre sahada yenileyebilme, koruma ünitesinin (ETU) lisanlama ile teknik özelliklerinin yükseltilebilmesi’ şeklinde sıralanıyor.

TH / 29.11.2022 - 3012 - 16
TH / 29.11.2022 – 3012 – 16

ÖZET

Yenilikçi çözümleri ve teknolojik altyapısı ile sektörün beklentilerine yanıt verebilmeyi amaçlayan Siemens Türkiye, bina ve tesislerin güç dağıtımında ihtiyaç duyulan güvenli korumayı 3WA Açık Tip Güç Şalterleri ile sağlıyor.