Türkiye İMSAD Başkanı İZODER Genel Kurulu açılış konuşmacıları arasında yer aldı

Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Küçükoğlu geçen hafta 16 Mart 2023 tarihinde gerçekleşen İZODER Olağan Seçimli Genel Kurulu açılış konuşmacıları arasında yer aldı. Tayfun Küçükoğlu konuşmasında, yalıtımın tüm kategorileri ile çağdaşlığı temsil ettiğini söyledi ve sektörün çatı örgütü İZODER’i başarılarından dolayı kutladı. “Ülkemize ve geleceğimize güvenmemiz gerekiyor” diyen Tayfun Küçükoğlu, deprem konusunda da bilgi, bilinç ve harekete geçmenin önemli olduğunu, bu konuda herkese, 85 milyona sorumluluk düştüğünü söyledi.

tayfun-kucukoglu-izoder-genel-kurulunda-acilista-konustu
Tayfun Küçükoğlu geçen hafta 16 Mart 2023 tarihinde gerçekleşen İZODER Olağan Seçimli Genel Kurulu açılış konuşmacıları arasında yer aldı.

İZÜDER YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA EMRULLA ERUSLU SEÇİLDİ

Yeni yönetimin belirlendiği Genel Kurulda İZODER mevcut yönetimde Başkan Vekili olan ve 14. Dönemin ortasında Yönetim Kurulu Başkanlığını devralan Emrullah Eruslu, oy birliği ile 15. Dönem İZODER Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.  Emrullah Eruslu, yaptığı açılış konuşmasında, “Cumhuriyetimizin 100’üncü, İZODER’in de 30’uncu yılına girdiği bu dönemde, 15. Dönem Yönetim Kurulu olarak İZODER’in çalışmalarını daha da ileriye taşıyacağımıza inancımız tam” dedi.

TH / 21.03.2023 - 3092 - 13
TH / 21.03.2023 – 3092 – 13