Karayolları Genel Müdürlüğü Program ve İzleme Dairesi Başkanlığı Van Çevre Yolu İkmal İnşaatı ihalesini pazarlık usulü ile gerçekleştirdi. Van Çevre Yolunun 10’uncu kilometresi ile 40’ıncı kilometreleri arası otoyol kalitesinde yol yapımını kapsayan yatırım tamamlama inşaatını kapsıyor. Çevre Yolunun ilk müteahhidi 2010’lı yılların başında GÖKÇENAY İNŞAAT olarak kayıtlara geçmişti.

Edinilen bilgilere göre yaklaşık maliyeti kabaca 600 milyon TL. olarak açıklanan ihalede ikinci oturum sonunda en düşük teklif  533 milyon 700 bin TL. fiyatıyla YSE YAPI SANAYİ ve TİCARET AŞ’den geldi. İhaleye katılan firmalar ise ZİVER PETROL AŞ, ÖZALTIN İNŞAAT TİCARET ve SANAYİ AŞ, AÇILIM İNŞAAT TİCARET ve SANAYİ LTD, B ERGÜNLER YOL YAPI İNŞAAT TAAH MAD LTD ve TAŞYAPI İNŞAAT TAAHHÜT SAN ve TİC AŞ oldu.

TCK Van Çevre Yolu tamamlaması inşaatı ihalesini pazarlık usulü ile yaptı
Pazarlık ihalede 2’inci oturum sonunda en düşük teklif 533 milyon 700 bin TL. fiyatla YSE YAPI SANAYİ ve TİCARET AŞ’den geldi.

Van Çevre Yolu İkmali işinin pazarlık usulü ihalede ikinci oturum sonunda en düşük teklifi veren YSE YAPI’ya ihale edilmesi bekleniyor.

YSE YAPI SANAYİ ve TİCARET AŞ

Nenehatun Caddesi No: 104 Gaziosmanpaşa Ankara

0312 446 10 20

http://www.celiklerholding.com.tr/